Cennik

Ile kosztuje spotkanie z psychologiem? Coraz więcej osób szuka odpowiedzi na to pytanie w Internecie, co tylko potwierdza, w jak szybkim tempie rośnie zapotrzebowanie na profesjonalne wsparcie psychologiczne. Korzystają z niego nie tylko osoby ze zdiagnozowanymi schorzeniami psychicznymi, ale także ludzie cierpiący z powodu stresu, wypalenia zawodowego, przechodzące kryzys w związku czy niepotrafiące poradzić sobie ze zbyt dużymi ambicjami.

Biorąc pod uwagę, że na szali leży własne zdrowie psychiczne, życiowy komfort oraz satysfakcja prywatna i zawodowa, wizyty u psychologa nie należy traktować w kategoriach kosztu, ale inwestycji. W dodatku z gwarantowaną stopą zwrotu. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem zajęć oraz spotkań z psychologiem i terapeutą.

Cena spotkania indywidualnego z psychologiem i psychoterapeutą

Pojedyncze spotkanie kosztuje 90 złotych za 50 minut. Z doświadczenia wiem, że jest to optymalny czas, aby wstępnie poznać Pacjenta, zrozumieć jego problem i przygotować grunt pod zdiagnozowanie źródła złego samopoczucia czy życiowych niepowodzeń.

Podkreślam przy tym, że jedno spotkanie to zwykle zdecydowanie za mało, aby osiągnąć zamierzony efekt. W psychologii ważna jest systematyczność i stawianie małych kroków, do czego zachęcam.

Dla kogo są spotkania indywidualne z psychologiem i psychoterapeutą? Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Cena zajęć grupowych

W mojej ofercie znajdują się również grupowe zajęcia psychologiczne i psychoterapeutyczne, które szczególnie polecam szkołom, przedszkolom, firmom, urzędom oraz wszelkim instytucjom pomocowym. W przypadku sesji grupowych cena pomocy psychologicznej jest ustalana indywidualnie. Dlaczego?

Z kilku powodów. Po pierwsze: cena zależy od liczby uczestników. Po drugie: należy wziąć pod uwagę formułę spotkania oraz zakres obowiązków psychologa (np. sporządzenie raportu z obserwacji uczestników). Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem grupowych zajęć czy warsztatów psychologicznych, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Zachęcam również do skorzystania z usługi mobilnego psychologa, w ramach której spotkania są organizowane w domu Pacjenta. Dojeżdżam w dowolne miejsce na terenie Skomielna Białej, Rabki Zdrój, Jordanowa, Raby Wyżnej oraz okolicznych miejscowości.

Spotkania prowadzi: Anna Janowiec, psycholog i terapeuta, specjalistka z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

 

 

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.