Indywidualne konsultacje psychologiczne

Rozwój technologiczny i powszechny dobrobyt to niewątpliwy sukces, za który musimy jednak drogo płacić. Ceną jest brak czasu na odpoczynek, realizowanie swoich pasji, utrzymywanie relacji z najbliższymi. Życie w ciągłym napięciu potęguje stres, który jest jedną z głównych przyczyn problemów psychicznych. Dotykają one zarówno osoby bardzo dobrze sytuowane, jak i przeżywające trudności finansowe.

Bagatelizowanie pierwszych symptomów świadczących o pogorszeniu stanu psychicznego jest bardzo niebezpieczne. Prowadzi do kryzysu w związku, wypalenia zawodowego, a w konsekwencji do poważnych schorzeń, które uniemożliwiają komfortowe funkcjonowanie. Ten proces można zatrzymać w porę diagnozując przyczynę problemu. Jestem do Państwa dyspozycji i zapraszam na indywidualne spotkania z psychologiem i psychoterapeutą.

Cel: zdiagnozować problem i nauczyć się sobie z nim radzić

Spotkania indywidualne z psychologiem to najlepszy wybór dla osób, które mają świadomość, że w ich życiu dzieje się coś niedobrego.

Podczas indywidualnych sesji terapeutycznych diagnozuję przyczynę złego stanu psychicznego Pacjenta, która bardzo często jest zupełnie inna, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. To punkt wyjścia do dalszej pracy nad przywróceniem równowagi życiowej i osiągnięciem satysfakcji na poziomie zawodowym czy prywatnym.

Komu szczególnie polecam indywidualne konsultacje psychologiczne?

  • Osobom żyjącym w chronicznym stresie,
  • Osobom przepracowanym, wypalonym zawodowo,
  • Osobom po przejściu traumy (np. śmierć kogoś bliskiego),
  • Osobom po poniesieniu dotkliwej porażki (utrata pracy, rozpad związku),
  • Rodzicom, którzy zauważają, że z ich dzieckiem dzieje się coś niedobrego (pogorszenie ocen, brak przyjaciół, zamknięcie się w sobie).

Konsultacje i psychoterapia

W ramach spotkań indywidualnych oferuję zarówno jednorazowe konsultacje, jak i długotrwały cykl zajęć z Pacjentem. Jest to uzależnione od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. W każdym przypadku gwarantuję najwyższy poziom profesjonalizmu, empatii oraz oczywiście poufności.

Indywidualne sesje terapeutyczne mogą zostać przeprowadzone w Państwa domu. Oferuję usługę mobilnego psychologa, z dojazdem do Pacjenta na terenie Skomielna Białej, Rabki Zdrój, Jordanowa, Raby Wyżnej oraz okolicznych miejscowości.

Spotkania indywidualne prowadzi: Anna Janowiec, psycholog i terapeuta, specjalistka z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.