Psycholog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (2015), psychologiem i terapeutą w trakcie całościowego szkolenia czteroletniego z zakresu Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej w Krakowie, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Ukończyłam Szkolenie Terapii Poznawczo – Behawioralnej Zaburzeń u Dzieci i Młodzieży w Katowicach oraz studia podyplomowe z coachingu. Zrealizowałam szkolenia w ramach Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków (PSPP) w Krakowie: Podstawy psychoterapii. W poszukiwaniu profesjonalnego pomagania oraz Specjalistyczne szkolenie dotyczące umiejętności terapeutycznych.

Praktykę zawodową w pracy z pacjentem zdobywałam w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Myślenicach, a także szkołach, szpitalach i hospicjum. Posiadam doświadczenie w pracy dydaktycznej w szkole policealnej  w Krakowie oraz pracy warsztatowej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Obecnie prowadzę prywatną praktykę, współpracuję z ośrodkami pomocy społecznej oraz przedszkolami.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz członkiem Stowarzyszenia - Instytut Terapii i Edukacji Społecznej w Krakowie (ITiES).

Pracuję z dziećmi i młodzieżą, a także osobami dorosłymi.
 

 


 

Około 8 milionów Polaków cierpi na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. To nie tylko depresja, ale też stany lękowe, przewlekły stres, fobie. Do tego dochodzą z pozoru prozaiczne problemy, jak napięcia w związku, niska samoocena, brak zrozumienia na linii rodzic-dziecko, szykanowanie w szkole i w pracy, trudności w nawiązywaniu relacji towarzyskich.

Pokutuje przekonanie, że z takimi problemami każdy powinien sobie poradzić sam. W końcu to nic takiego, zwykłe „wymyślanie”. Osoby, które decydują się skorzystać z pomocy psychologa i terapeuty wciąż są uznawane za słabsze i mniej zaradne. To oczywiście nieprawda. Zwrócenie się o pomoc jest przejawem dojrzałości emocjonalnej, troski o własne zdrowie psychiczne oraz o los najbliższych. Dlatego już teraz zapraszam na spotkania indywidualne, zajęcia grupowe oraz do skorzystania z usługi mobilnego psychologa.

5 korzyści, jakie przynoszą spotkania z psychologiem i psychoterapeutą

  1. Trafne zdiagnozowanie problemu i jego źródeł.
  2. Wskazanie drogi wyjścia z trudnej sytuacji.
  3. Wzmocnienie pewności siebie, podniesienie samooceny.
  4. Poprawienie relacji z ludźmi, na których nam zależy.
  5. Oswojenie się z własnymi obawami, co pozwoli łatwiej je kontrolować.

Dla kogo?

Podstawowym celem wizyty u psychologa i psychoterapeuty jest zrozumienie, dlaczego czujemy się źle, co przeszkadza nam w osiągnięciu życiowego spełnienia, a także co warto zrobić, aby poprawić swój komfort psychiczny i tym samym uzyskać satysfakcję zawodową, prywatną, uczuciową, rodzinną.

Swoją pomoc oferuję zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom i młodzieży. Do udziału w spotkaniach szczególnie zachęcam rodziny, które przechodzą kryzys mający negatywny wpływ na dzieci – co przejawia się gorszymi wynikami w nauce, złym zachowaniem, poluźnieniem relacji.

Mobilny psycholog: odpowiedź na chroniczny brak czasu

Doskonale zdaję sobie sprawę, że z uwagi na liczne obowiązki nie wszyscy mogą sobie pozwolić na wizyty w gabinecie. To nie jest konieczne. Spotkania mogą być zorganizowane w dowolnym miejscu, także w domowym zaciszu. Oferuję terapię psychologiczną z dojazdem do Pacjenta na terenie Skomielna Białej, Rabki Zdrój, Jordanowa, Raby Wyżnej oraz okolicznych miejscowości. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gwarantujące wysoki komfort oraz poufność.

Zapraszam do kontaktu i umówienia pierwszego spotkania. To będzie duży krok w stronę poradzenia sobie z problemami, które rzutują na Państwa życiu.

 

Formularz kontaktowy

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.