Mobilny psycholog: Zajęcia psychologiczne i psychoterapeutyczne w domu Pacjenta

Skorzystanie z pomocy psychologicznej wcale nie musi się wiązać z koniecznością wizyty w gabinecie. Zapraszam do skorzystania z oferty mobilnego psychologa – jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie polecane osobom, które z jakichś powodów nie mogą lub nie chcą brać udziału w sesjach poza domem.

Dla kogo?

Mobilny psycholog, czyli organizowanie zajęć psychologicznych i psychoterapeutycznych w domu Pacjenta, to znakomity wybór dla osób, które:

  • Są zapracowane i trudno jest im znaleźć czas na wizytę w gabinecie;
  • Chcą zachować maksymalną dyskrecję;
  • Nie posiadają samochodu;
  • Nie mogą wyjść z domu z uwagi na trudności z poruszaniem się, chorobę czy przechodzenie rekonwalescencji np. po wypadku;
  • Potrzebują pilnej pomocy psychologicznej, np. po otrzymaniu informacji o stracie kogoś bliskiego;

Dlaczego warto?

Mobilny psycholog to bez wątpienia komfortowa opcja dla wszystkich osób, które są zdecydowane na skorzystanie z pomocy psychologicznej. Dzięki tej usłudze nie muszą już Państwo tracić czasu na dojazdy. Zajęcia psychologiczne i psychoterapeutyczne w domu gwarantują również maksymalną dyskrecję.

Z punktu widzenia psychologa bardzo ważne jest też to, że pracując z Pacjentem w jego naturalnym środowisku, można go znacznie lepiej poznać i szybciej zdiagnozować źródło problemu. Pacjent we własnym domu czuje się bezpiecznie, komfortowo, co pozwala przełamać początkową barierę przed otwarciem się na terapię.

Wizyty psychologa w domu szczególnie dobrze sprawdzają się w przypadku dzieci i młodzieży. Rodzice, którzy są zaniepokojeni zachowaniem pociechy, mogą poprosić specjalistę, by ten poobserwował dziecko w warunkach domowych, co jest najbardziej miarodajne.

Usługa mobilnego psychologa jest ogromnym wsparciem w sytuacji, gdy Pacjent doznaje szoku po przeżyciu traumy. Takie zgłoszenia traktuję priorytetowo, gwarantując krótki czas przyjazdu na miejsce i udzielenie fachowej pomocy zarówno osobie dorosłej, jak i dziecku.

Gdzie dojeżdża mobilny psycholog?

Zajęcia i interwencje psychologiczne oraz psychoterapeutyczne z dojazdem do Pacjenta oferuję na terenie Skomielna Białej, Rabki Zdrój, Jordanowa, Raby Wyżnej oraz okolicznych miejscowości.

Usługę mobilnego psychologa realizuje: Anna Janowiec, psycholog i terapeuta, specjalistka z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.